Сергій Притула провів День батька з бійцями АТО та вручив їм важливі подарунки

Сергій Притула провів День батька з бійцями АТО та вручив їм важливі подарунки

Джерело Телеканал новини «24»

Український телеведучий та шоумен Сергій Притула провів День Батька з українськими військовими, що воюють в зоні АТО. Притула подарував бійцям тепловізор і комплекс для кулемета “Хижак”.
Про це телеведучий написав на своїй сторінці у Facebook.
“Мій Дімка зараз в літньому таборі, тому День Батька вирішив провести з найкращими на світі татами – тими, хто захищає наш мирний сон!”, – написав Притула.
Він зазначив, що шоста механізована рота другого батальйону 24 окремої механізованої бригади “стала багатшою” на тепловізор TMR-42 (вартість 5 тисяч доларів) та комплекс для кулеметника “Хижак” (18 тисяч 500 гривень).
Окрім того, Притула подарував 40-ій окремій артилерійській бригаді 5 спостережних бінокулярних приборів (2 Dedal-370 і 3 ATN PNVS-14) з нашоломними кріпленнями. Ними користуватимуться як українські розвідники, так і водії тягачів під час нічних переїздів. Зазначається, що загальна вартість комплектів становить 12тисяч 500 доларів.
“Спасибі Василь Лук’яненко і Владислав Титар за компанію. 26 годин в дорозі за маршрутом Київ – Дніпро – Попасна – Волноваха – Дніпро – Київ і відмінний настрій на весь тиждень забезпечено”, – додав шоумен.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017