Місто і регіон

Сергій Рябуха посмертно нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня | Ніжин

Рябуха Сергій Вікторович — Народився 28 березня 1991 року в Ніжині. Навчався в ніжинських загальноосвітніх школах № 5 та № 6. Закінчив Київське професійне училище залізничного транспорту № 28 за спеціальністю «слюсар з ремонту рухомого складу, помічник машиніста електровоза». Працював техніком в Міжнародному аеропорту “Київ” (Жуляни). Учасник Революції Гідності.

Вступив до Збройних сил України добровольцем. Солдат “афганської” роти 24-го батальйону територіальної оборони “Айдар”. Загинув 17 червня 2014 року біля селища Металіст Слов’яносербського району Луганської області. Похований 21 червня 2014 року в Ніжині. Указом Президента України № 109 від 26 лютого 2015 року “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі” нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). В пам’ять про Сергія Рябуху в лютому 2015 року на будівлі Ніжинської загальноосвітньої школи № 6 та в червні 2015 року на будівлі Ніжинської загальноосвітньої школи № 5 встановлені меморіальні дошки. Одна з вулиць Ніжина названа іменем Сергія Рябухи.

Джерело: cheline

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!