Місто і регіон

Селище на Чернігівщині – у списку 20 неймовірних сіл України

Селище на Чернігівщині – у списку 20 неймовірних сіл України

Седнів – мальовниче селище на березі річки Снов неподалік Чернігова – увійшов до 20-и півфіналістів ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2017».

Тепер «містечко над Сновом» відвідає автопробіг, після якого – змагання за цінні призи.

На конкурс надійшло більш ніж 300 заявок, – повідомляють організатори AgroPortal.ua. Редакційна комісія представила членам експертної ради 63-х домінантів, із поміж яких і було обрано 20 півфіналістів, пише otg.cn.ua.

Щоб краще дослідити і поділитися принадами сіл-півфіналістів з якомога ширшою аудиторією, до 16 липня кожне з 20 сіл відвідають журналісти-учасники «Неймовірного сільського автопробігу».

А після –з 16 липня до 16 серпня –фінальний етап конкурсу – онлайн-голосування на сайті AgroPortal.ua. Паралельно з онлайн-голосуванням оцінки селам-конкурсантам виставлять і члени Експертної ради.

 
Села-переможці, крім промоції свого краю, за підсумками змагання отримають і цінні призи – загальний призовий фонд становить 150 тисяч гривень у формі сертифікатів на закупівлю необхідного для села інвентарю.

Також переможець конкурсу отримає можливість відвідати восени цього року Німеччину для обміну досвідом у розвитку державного управління та коопераційного самоврядування.

А Посольство Франції в Україні в межах реалізації ІІ Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2017» надасть премію в розмірі 50 тисяч гривень за внесок у збереження навколишнього середовища та біорізноманіття.

Проголосувати за Седнів у конкурсі ІІ Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України-2017» можна буде з 16 липня до 16 серпня на сайті AgroPortal.ua. А поки організатори та седнівці запрошують завітати до містечка над Сновом, щоб на власні очі оцінити його численні принади.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: mynizhyn.com
12.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook