Місто і регіон

Саша з Володькової Дівиці шукає нову маму | Ніжин

Сьогодні маленький Сашко, історія якого була показана на ток-шоу каналу «Україна» і торкнула всю країну, шукає нову маму. Про це «Голосу дітей» повідомила провідний експерт в Україні з питань захисту дітей Людмила Волинець.

«Саша лікується в медичній установі стаціонарно. Батьки дали згоду на її усиновлення іншими людьми. Через день служба (у справах дітей – прим. «ГД») в Носівці поставить його на облік дітей, які підлягають усиновленню, і буде працювати з кандидатами в усиновлювачі. Якщо кандидати будуть і встановлять контакт з Сашею, то вони подадуть заяву на її усиновлення до суду. У суду два місяці для прийняття рішення про усиновлення. Якщо буде допомога Бога і людей, то через пару місяців Саша може бути усиновленою дитиною », – сказала нам Людмила Семенівна.
Нагадаємо, що хлопчик ріс у багатодітній родині на Чернігівщині. Батько сімейства, Юрій, не працює, але стоїть на обліку в службі зайнятості. А мати – 38-річна, Вікторія, займалася будинком і дітьми. Старші діти виглядали в очах оточуючих як діти з нормальної сім’ї. І ніхто навіть не здогадувався, що над молодшим сином мати відверто знущалася. Наприклад, з’ясувалося, що вона вибила йому зуби молотком і порвала рот за те, що він взяв їжу з холодильника. І на телешоу дитина постав весь в шрамах.
Під час другого випуску передачі, присвяченій влаштуванню долі Саші, батьки погодилися підписати папери на відмову від сина, щоб його змогли усиновити чужі люди.

А на вихідних у Саші був перший в житті справжній День народження! На шестиріччя йому подарували торт і купу презентів.
Більш того, так багато людей зараз хоче взяти участь в долі хлопчика, що керівник об’єднання «Батьків-одинаків України» Олександр Мазур (з хлопчиком на головному фото до публікації), який постійно відвідує дитини, був змушений написати на своїй сторінці в соцмережі такий пост :

«Друзі, ще раз звертаюся до вас з проханням не турбувати Сашу надмірною увагою. Лікарі заборонили відвідувати його, оскільки зараз він в карантині. Саша забезпечений всім необхідним, а є він повинен тільки те, що за висновками медиків. Ми з ними постійно на зв’язку.
Якщо ви хочете йому допомогти, направте свою енергію на пошук сім’ї, яка швидше за усиновить цього маленького хлопчика … ».

Якщо хтось хоче усиновити Сашу, то звертайтеся, будь ласка, з цього приводу по телефону (04642) 2-15-94 до Носівської службу у справах дітей.
Що стосується долі горе-матері, то щодо неї порушено кримінальну справу за ст. 166 Кримінального кодексу України «Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною». Вікторії загрожує позбавлення волі строком до 5 років.

Автор: Олена Медведєва

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
17.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close