Україна і світ

“Самопоміч” та ДемАльянс об’єднались і спільно висувають кандидатуру Садового на пост Президента

"Самопоміч" та ДемАльянс об'єднались і спільно висувають кандидатуру Садового на пост Президента

Партії “Об’єднання “Самопоміч” та ДемАльянс підписали угоду про політичний союз та домовились про спільну участь у президентських, парламентських виборах 2019 року, а також місцевих виборах 2020 року.

Єдиним кандидатом на посаду Президента України від обох політичних сил буде Андрій Садовий.

За словами співголови ДемАльянсу Василя Гацька, політичний союз є відкритим для усіх демократичних та незалежних від олігархів політичних сил: “Об’єднання ДемАльянсу і “Самопомочі” в один політичний союз – це лише перший крок Я переконаний, що в цьому процесі буде більше політиків і громадян, яким небайдужа доля нашої країни. А єдиний кандидат від демократичної опозиції – наша альтернатива кандидатам від проросійських та олігархічних сил”.

Голова “Самопомочі” Андрій Садовий озвучив основні завдання політичного союзу – “усунути всіх корумпованих політиків від влади, збудувати успішну правову країну і зробити технологічну модернізацію України, щоби в результаті перемогти у війні за незалежність”.

Аби виконати ці завдання, ми ставимо собі мету – це перемога на президентських виборах, щонайменше 100 мандатів на виборах до Верховної Ради і перемога на виборах в органи місцевого самоврядування,
– наголосив Андрій Садовий.

Текст Угоди про політичний союз можна переглянути за посиланням. 

Джерело Телеканал новини «24»
09.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: