Україна і світ

Сам торгує, інших відмовляє: про подвійні стандарти Порошенка щодо торгівлі з Росією

Президент України систематично закликає міжнародних партнерів до жорсткіших санкцій проти Росії. І в той же час обсяг торгівлі України з Росією збільшується.

Українська влада лише під тиском суспільства перестала фінансувати сепаратистів так званих “Л/ДНР”. Ухвалити це рішення РНБО змусили ветерани. Рік тому взялися голіруч зупиняти товарні поїзди.

Кийки, зброя, сльозогінний газ – блокадників неодноразово силоміць намагаються розігнати правоохоронці та тітушки. Президент, уряд та посіпаки олігархів влаштували масштабну кампанію з дискредитації активістів.

Ахмєтов, Порошенко, корумповані генерали Збройних сил сплять і мріють, щоб знову почати заробляти на цій чорній дірі. Їм довелося прикрити лавочку, і з самого першого дня вони мріють її відновити,
– впевнений народний депутат від фракції “Об`єднання “Самопоміч” Єгор Соболєв.

Припинити збагачення окупанта, визнати війну війною – майже три роки тому вимагало “Об’єднання “Самопоміч”, пропонувало необхідний законопроект. Однак документ парламент блокував. І лише цьогоріч наважився визнати Росію агресором.

“Три роки з гаком нам знадобилося, щоб переконати депутатів з “Народного Фронту”, фракції Петра Порошенка, з “Радикальної партії”, що Донецьк і Луганськ окуповані Росією”, – наголосив Соболєв.

А ось обмежити торгівлю з агресором олігархічна більшість Верховної Ради відмовляється.

Хто надає перевагу грошам, а не національній безпеці – дивіться у програмі.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close