Україна і світ

Саакашвілі затримали

Саакашвілі затримали

Генеральна прокуратура спільно із Службою безпеки України прийшли з обшуком до Міхеїла Саакашвілі. Адвокат політика повідомив, що його затримали на даху і вивели з будівлі.

У Службі Безпеки України проводить обшуки в будинку Міхеїла Саакашвілі в рамках розслідуваного Генпрокуратурою кримінального провадження.

“Наш спецпідрозділ (спецпідрозділ СБУ, – “24”) забезпечує слідчі дії Генеральної прокуратури”, – заявила Гітлянська.

На вулиці Костьольній, 7 де тимчасово проживає Саакашвілі, політика затримали на даху силовики. За словами адвоката Саакашвілі, лідера “Руху нових сил”, його зараз виводитимуть з будівлі.

Саакашвілі затримали

Міхеїла Саакашвілі затримали на даху будинку

Відкрито кримінальне провадження за статтею “Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності”. Саакашвілі може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Правоохоронці в присутності адвоката Саакашвілі оголосили йому про підозру у вчиненні злочину. Планується його допит слідчими,
– зазначили в СБУ.

Саакашвілі затримали

Міхеїла Саакашвілі затримали на даху будинку

Саакашвілі затримали

Міхеїлу Саакашвілі оголосили про підозру

Зазначимо, біля будинку політика перебуває близько 30 його прихильників та більше сотні поліцейських. Активісти зводять барикади, почались сутички з поліцією.

Джерело Телеканал новини «24»
05.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook