Україна і світ

Саакашвілі заступився за Соболєва

Саакашвілі заступився за Соболєва

Колишній очільник Одеської ОДА та лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі вважає нардепа від “Самопомочі” та екс-очільника парламентського Комітету з питань запобігання та протидії корупції Єгора Соболєва порядною людиною. Як переконує політик, звільнення антикорупціонера –
головний показник успішності його роботи.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

“Коли мене запитують, чи є в парламенті порядні люди, я завжди відповідаю, так, але їх дуже небагато. Єгор Соболєв – один із них. Те, що відбулося в Раді – головний показник успішності його роботи. Його чесність, принциповість і бажання боротися за майбутнє України, а не олігархів, стало кісткою в горлі цій зграї злодіїв”, – зауважив він.

На його переконання, у Раді відбулося відторгнення чужорідного тіла.

“Сьогодні Єгор Соболєв переміг, він не став частиною системи. Я пишаюся тим, що в Україні зростає новий політичний клас молодих політиків, таких, як Єгор, саме такі люди, як він і будуть вже в найближчому майбутньому вести Україну до процвітання”, – додав третій президент Грузії.

Нагадаємо, 7 грудня депутати Верховної Ради проголосували за постанову про відставку народного депутата Єгора Соболєва з посади голови парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції. За словами самого нардепа – це висока оцінка ефективності його роботи, оскільки зняли його корумпований президент і коаліція.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook