Україна і світ

Саакашвілі висловив думку щодо його імовірної екстрадиції

Саакашвілі висловив думку щодо його імовірної екстрадиції

Колишній очільник Одеської ОДА та лідер “Руху нових сил Міхеїл Саакашвілі вважає, що його естрадиція є не вигідною як українській, так і грузинській владі. Якщо це все ж станеться, то здаватися політик не збирається.

Про це він розповів у коментарі одному із грузинських телеканалів, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Для того, щоб мене екстрадували до Грузії, потрібно, щоб грузинська сторона мала бажання”, – зауважив політик.

За його словами, ні грузинській, ні українській владі не вигідно відправляти його у в’язницю через реакцію, яка може за цим йти.

Водночас він припустив, що українська влада планує його депортувати в одну із європейських країн – можливо, до Польщі.

Як переконує Саакашвілі, за його інформацією, українська прокуратура саме з цієї причини відмовилася наполягати на продовженні його домашнього арешту.

Однак водночас лідер “Руху нових сил” сумнівається і в тому, що влада України зможе здійснити цей план.

“Мене хочуть прибрати з України. Ми будемо боротися до кінця. Здаватися не збираюся”, – наголосив колишній очільник Одеської ОДА, додавши, що готовим буде в такому разі боротися і з Європи, і навіть з грузинської в’язниці.

Нагадаємо, раніше очільник ГПУ Юрій Луценко заявив, що генпрокуратура Грузії не змінила своєї вимоги про екстрадицію Саакашвілі. При цьому він зазначив, що ймовірна екстрадиція Саакашвілі до Грузії буде для нього “найважчим рішенням”, тому що означатиме “стовідсоткове ув’язнення” політика. На цю заяву Луценка Саакашвілі зреагував вимогою, щоб його судили в Україні за “держпереворот і співробітництво з ФСБ”.

Джерело Телеканал новини «24»
11.02.2018

Facebook
Close