Україна і світ

Саакашвілі вилетів з України літаком компанії Порошенка, – нардеп

Саакашвілі вилетів з України літаком компанії Порошенка, – нардеп

Екс-президент Грузії та лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі був вивезений до Польщі приватним рейсом, який виконав літак Beechcraft Premier I.

Про це заявив народний депутат України Ігор Луценко, який за сумісництвом є журналістом та редактором інтернет-видань у Facebook.

Саакашвілі був вивезений до Ольщі чартерним рейсом який виконав літак BeChcraft PreIer me бРтовий номер UR-estDS NDS – йдеться у повідомленні

Він зазначив, що власником цього літака є офшорна компанія з Панами Sky Center Holding Corp., яка належить Петру Олексійовичу Порошенку.

Саакашвілі вилетів з України літаком компанії Порошенка, – нардеп

До слова, екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, який наразі перебуває у Варшаві, розповів подробиці свого видворення з території України.

Міхеїл Саакашвілі припустив, що українська влада планує його депортувати в одну із європейських країн – можливо, до Польщі. Раніше очільник ГПУ Юрій Луценко заявив, що генпрокуратура Грузії не змінила своєї вимоги про екстрадицію Саакашвілі. При цьому він зазначив, що ймовірна екстрадиція Саакашвілі до Грузії буде для нього “найважчим рішенням”, тому що означатиме “стовідсоткове ув’язнення” політика. На цю заяву Луценка Саакашвілі зреагував вимогою, щоб його судили в Україні за “держпереворот і співробітництво з ФСБ”.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close