Місто і регіон

Саакашвілі позбавили громадянства України

Екс-президента Грузії і колишнього главу Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі позбавили громадянства України.

Як передає ТСН, цю інформацію вже підтвердили у Державній міграційній службі.

У відомстві пояснили, що такий крок був зроблений на основі п. 2 ст. 19 Закону Про громадянство, а саме — «на підставі помилкових даних, зазначених в анкеті».

Зокрема, у документах, які Саакашвілі заповнював перед отриманням українського громадянства, він вказав, що не перебуває під слідством в Україні або за її межами, в той час, як на території Грузії колишній президент був заочно арештований.

Рішення щодо екс-голови Одеської ОДА прийняла Комісія з питань громадянства за запитом народного депутата Андрія Лозового.

Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі отримав громадянство України 29 травня 2015 року з формулюванням «як особа, прийняття якої до громадянства становить державний інтерес України».

30 травня він був представлений в якості нового голови Одеської ОДА.

Восени 2015 року у Саакашвілі був конфлікт з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, олігархом Ігорем Коломойським і в грудні — з міністром МВС Арсеном Аваковим.

7 листопада 2016 року Саакашвілі повідомив про своє рішення подати у відставку з посади голови Одеської ОДА. 9 листопада був офіційно звільнений. Серед причин своєї відставки Саакашвілі назвав закриття Центру адмінпослуг в Одесі, саботаж центральної влади при призначенні голів райдержадміністрацій і підтримку «кланів, родом з 90-х». Також під час виступу він вперше порівняв Порошенка з екс-президентом Віктором Януковичем.

Після відставки Саакашвілі критикував діючу владу. [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
26.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook