Україна і світ

Саакашвілі для грузинської влади – це суцільний жах, – іноземний аналітик

Думка грузинів стосовно подій в Україні, зокрема, затримання Міхеїла Саакашвілі, розділилась.

Про це у прямому ефірі 24 Каналу повідомив аналітик Кавказького інституту стратегічних досліджень Гела Васадзе.

За словами експерта, серед грузинів є ті, хто виступають за Міхеїла Саакашвілі та прагнуть зібрати мітинг на підтримку політика. Але попри це, частина людей вважає, що скандальні події в Україні є в стилі грузина.

Аналітик стверджує, що ймовірна екстрадиція Міхеїла Саакашвілі принесе багато проблем чинній владі Грузії.

Саакашвілі для грузинської влади – це суцільний жах, це дійсно лишні проблеми. Вони тільки-но все поділили, очистили політичне поле і тут повернеться Саакашвілі,
– пояснив Гела Васадзе.

Чоловік додав, що великі проблеми, які з’являться в грузинської влади, такі ж самі, як і в українців зараз. Бо, з одного боку, на владу тиснутиме суспільна думка тих 15 % людей, які підтримують Міхеїла Саакашвілі, з іншого – чоловіка доведеться посадити за ґрати. Ув’язнення політика викличе хвилю незадоволення з боку представників Заходу.

“Доведеться стикнутись з доволі серйозним тиском з боку Заходу. У Саакашвілі є досить впливові друзі та прибічники”, – зазначив Гела Васадзе.

Аналітик додав, що Міхеїл Саакашвілі запізнився зі створенням політичної партії в Україні. Якби він зробив це навесні 2016 року, то це було б ефективніше. Попри це Міхеїл Саакашвілі може мати будь-який політичний ріст.

Нагадаємо, що екс-очільника Одеської ОДА звинувачують у спробі державного перевороту за співпраці з олігархом Сергієм Курченком, якого називали “гаманцем Януковича”. Генпрокуратура передала Нацполіції постанову на оголошення в розшук Міхеїла Саакашвілі, тож поліція приступила до виконання цього завдання. Трапилося це після невдалої спроби правоохоронців 5 грудня затримати Саакашвілі: політика з авто поліції витягли активісти. Після цього правоохоронці вже не перешкоджали активістам. І кілька сотень людей, на чолі з Саакашвілі рушили до Верховної Ради.

Джерело Телеканал новини «24»
06.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook