Україна і світ

Саакашвілі бурхливо прокоментував слова Луценка про його ймовірну екстрадицію до Грузії

Саакашвілі бурхливо прокоментував слова Луценка про його ймовірну екстрадицію до Грузії

Лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі прокоментував заяву генпрокурора України Юрія Луценка про можливу екстрадиція політика до Грузії.

Відповідний коментар Саакашвілі опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, раніше Луценко заявив, що генпрокуратура Грузії не змінила своєї вимоги про екстрадицію Саакашвілі, і Україна виконує свої зобов’язання, згідно з узятим на себе відповідним міжнародним зобов’язанням. При цьому генпрокурор зазначив, що можлива екстрадиція Саакашвілі до Грузії буде для нього “найважчим рішенням”, тому що означитиме “стовідсоткове ув’язнення” політика.

Це раптом не той генпрокурор, який з трибуни звинуватив мене у держперевороті за завданням Путіна і мультфільми показував!? Після того як у них вся “справа” луснула, в Грузію мене зібралися відправляти, виявляється,
– обурився Саакашвілі.

“Ну вже ні, судіть мене тут за “держпереворот і співробітництво з ФСБ”, як і належить, за українським законами”, – наголосив політик.

“А, справа у вас розвалилася? Свідки втекли, “докази” зникли, “телефонна розмова” виявилася монтажем? Тоді залиште мене у спокої і не заважайте займатися політикою в Україні, і не заважайте рятувати народ від олігархів, бариг і підбарижників, включно із вами, пане бездипломний прокурор”, – резюмував Саакашвілі.

Міхеїл Саакашвілі – президент Грузії з 2004 по 2007 рік і з 2008 по 2013 рік. У 2015 році отримав громадянство України і очолював Одеську облдержадміністрацію до 2016 року. У 2017 році Саакашвілі був позбавлений громадянства України “через недостовірні дані, наведені при його отриманні”. За іншою інформацією, причиною позбавлення громадянства став конфлікт Саакашвілі з Президентом України Петром Порошенком.

Джерело Телеканал новини «24»
08.02.2018

Facebook
Close