Україна і світ

Саакашвілі більше не буде ходити до суду у справі про його статус в Україні

Саакашвілі більше не буде ходити до суду у справі про його статус в Україні

Лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі заявляє, що не має наміру надалі брати участь у судовому засіданні у справі про його статус в Україні після того, як Київський апеляційний адміністративний суд відмовив йому та його адвокатам у тому, щоб відкласти розгляд апеляції на рішення Окружного адмінсуду Києва.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

Суд відхиляє клопотання за клопотанням. Так і не отримали відповіді про те, яким чином змінювали суддів в цьому процесі. Потреби подальшої присутності я на цьому засіданні не бачу. Вони хочуть імітувати юридичну процедуру, тому залишаться мої юристи. Я продовжую ходити в суди також заради людей, які приходять підтримати мене. Але і вони радять мені не ходити на ці керовані згори засідання,
– заявив політик.

Лідер “Руху нових сил” зазначив, що має намір займатися підготовкою до анонсованих акцій протесту в Києві та обласних центрах України.

“Краще за цей час я займусь втіленням нашого з вами плану до 18 лютого, про який домовились на Марші за Майбутнє”, – наголосив він.

Як зазначає “Інтерфакс”, Саакашвілі залишив засідання суду, яке відбулося сьогодні, 5 лютого.

Так, Київський апеляційний адміністративний суд відмовив на засіданні екс-президенту Грузії та його адвокатам у тому, щоб відкласти розгляд апеляції на рішення Окружного адміністративного суду Києва у справі про його статус в Україні після позбавлення громадянства.

Адвокат політика просив відкласти розгляд цієї апеляції у зв’язку з наявністю ще кількох аналогічних судових процесів із питання про надання Саакашвілі статусу особи, яка потребує додаткового захисту.

Крім того, потім суд відмовив захисту лідера “Руху нових сил” в розгляді клопотання про відвід колегії суддів у зв’язку з тим, що, на думку політика і його представників, процес формування колегій через систему автоматичного розподілу справ відбувався з порушеннями та втручанням у цей процес. Таке клопотання в цій справі захист Саакашвілі заявив уже втретє.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close