Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

(Русский) Украинцев могут лишить шансов покупать качественные и недорогие автомобили из Европы и США

У грудні 2018 року спливає дія закону, який встановлює пільгові ставки акцизу для імпортних б/у автомобілів і продовжувати його нардепи поки не думають.

(Русский) Украинцев могут лишить шансов покупать качественные и недорогие автомобили из Европы и США

Українців позбавляють права їздити на якісних і недорогих автомобілях з Європи і США. Так вважає депутат Верховної Ради України від Блоку Петра Порошенка Роберт Горват, передають Коментарии.ua.

Політик нагадав, що в грудні 2018 року спливає дія закону №3251, який встановлює пільгові ставки акцизу для імпортних б/у автомобілів. Якщо його дія не буде продовжена на 2019 рік або на постійній основі, десятки тисяч українських сімей будуть позбавлені можливості легально придбати за кордоном якісний автомобіль і недорого поставити його на українську реєстрацію відповідно до вимог законодавства.

За словами нардепа, парламент може продовжити дію закону №3251 на наступні роки.

Ініціатор законопроекту Роберт Горват зазначає, що внаслідок дії встановлених законом акцизних ставок в Україні офіційно було розмитнено 80 тис. б/у автомобілів, а дохід державного бюджету від процедури їх розмитнення склав 5,4 млрд гривень. Горват зазначив, що парламент, швидше за все, повернеться до розгляду цього закону в 2018 році, оскільки його дія закінчується в грудні 2018 року.

– Думаю, цей закон можна продовжити ще на пару років, – зазначив Горват.

Джерело ФАКТИ. ICTV
16.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ