Україна і світ

Руки по лікті у крові: на Кіровоградщині спалахнув скандал через збірник про воїнів АТО

Руки по лікті у крові: на Кіровоградщині спалахнув скандал через збірник про воїнів АТО

У Знам’янці Кіровоградської області волонтери та воїни АТО обурились через некоректну ілюстрацію у збірнику, який присвячений загиблим воїнам АТО.

Про це повідомляє ТСН.

Обурення викликала ілюстрація, на якій Україна зображена у вигляді жінки з руками по лікті в крові. Тож волонтери і бійці вважають, що таким чином творці збірки показують Україну із руками у крові українців.

“Руки у неї в крові, очі в крові, волосся в крові. Прапором українським замотана. Своїми руками знищує людей – так виходить”, – обурюється боєць АТО Юрій Руденко.

Свої скарги активісти озвучували у міськраді, однак там їхнього обурення не розуміють та не збираються знімати тираж. А одна із відповідей чиновниці була просто цинічною.

“Складайте зброю. Сидіть вдома. Вас туди ніхто не посилав”, – переказав слова чиновниці один із бійців.

На що ветерани відповіли: “Якщо ми звідти підемо – вони прийдуть сюди”. “Нехай приходять …”, – передає слова чиновників боєць АТО Олексій Генкуленко.

Зараз в мерії пропонують бійцям АТО спільно скласти повноцінну книгу і до підбору матеріалу підійти ретельніше. Але громадськість наполягає на своєму і вимагає звільнення відповідальних за складання скандального видання.

Джерело Телеканал новини «24»
28.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close