Місто і регіон

Розповідь кота Фунтика

Розповідь кота Фунтика

До редакції mynizhyn.com звернулась волонтер, яка попросила допомогти прилаштувати травмованого кота. Тож, якщо вас розчулить історія кота Фунтика, можете звертатися за номером телефону, що вказаний в кінці статті.

Я кіт, звати мене Фунтик. Чому саме так – я не знаю. Кличку я отримав від однієї жіночки, у якої я зараз знаходжуся. Я їй дуже вдячний і дуже її люблю, але залишитися у неї назавжди я не можу. Вона волонтер, у неї нас дуже багато і у кожного своя сумна історія. Розповім свою.

Пам’ятаю щасливе дитинство, люблячу матусю, братика, сестричок. Потім я дорослий, у мене свій затишний будиночок. Сплю на дивані, граюся на подвір’ї … Та якось ввечері мою увагу привернули мерехтливі вогники недалеко від будинку, пішов подивитися. Аж раптом скрегіт і пекельний біль! Біжу! Кров! Зализую рани. Хвостик? Де хвостик, лапка?! Боляче! Боляче! Боляче!

….Цього покаліченого молодого котика ми знайшли неподалік від вокзалу. У нього відсутня задня лапка та хвостик. Маємо  здогад, що кіт потрапив у залізничну стрілку. Котику надали медичну  допомогу, прооперували. Зараз він вже зовсім здоровий, усі рани загоїлися. Тваринка чудово пристосувалася бігати на 3-х лапках і здається, що навіть не помічає  відсутності четвертої лапки. Котик дуже ласкавий, веселий, грайливий. Привчений до лотка.

Хазяї котика відмовилися від нього після трагедії, що сталася з ним.

Зараз котик Фунтик знаходиться на перетримці у волонтера та йому потрібна любляча сім’я, турботливі хазяї,  яким цей пухнастик з подякою віддасть всю любов свого маленького гарячого серця.

Якщо Вас розчулила історія котика Фунтика і Ви бажаєте  взяти участь у  його долі  або готові прихистити,  телефонуйте:  097 418 29 28.


Джерело: mynizhyn.com
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: