Місто і регіон

Розпочато обласні змагання в яких взяли участь спортсмени з Ніжинщини | Ніжин

11 березня в м.Сновську обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України за підтримки відділення НОК України в Чернігівській області і об’єднаних територіальних громад розпочала обласні змагання фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю ФСТ «Колос» АПК України з волейболу (юнаки) та тенісу настільного (юнаки, дівчата) спортсменів 2000 р.н. та молодших.
Спортсменів на урочистому відкритті Спартакіади після підняття державного прапору під звуки національного гімну учасників спортивного заходу привітали голова обласної організації ФСТ «Колос» АПК України Володимир Примак, провідний спеціаліст відділу спортивної та фізкультурно –масової роботи управління з питань фізичної культури та спорту департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Сергій Анісовець та заступник голови Сновської райдержадміністрації з гуманітарних питань Володимир Карпенко,
У змаганнях приймали участь Бахмацька, Ічнянська, Коропська, Ніжинська, Ріпкинська, Чернігівська, Сновська районні ДЮСШ «Колос».
Результати з волейболу:
I-е місце – Ріпкинська районна ДЮСШ «Колос» на фото;
II -е місце – Бахмацька районна ДЮСШ «Колос»;
III-е місце – Коропська районна ДЮСШ «Колос»;
IV-е місце – Ніжинська районна ДЮСШ «Колос»;
V-е місце – Ічнянська районна ДЮСШ «Колос»;
VI-е місце – Чернігівська районна ДЮСШ «Колос»;
VII-е місце – Сновська районна ДЮСШ «Колос»;
Командні результати з тенісу настільного:
I-е місце – Коропська районна ДЮСШ «Колос»;
II -е місце – Бахмацька районна ДЮСШ «Колос»;
III-е місце – Сновська районна ДЮСШ «Колос»;
IV-е місце – Ріпкинська районна ДЮСШ «Колос»;
V-е місце – Ніжинська районна ДЮСШ «Колос» ;
VI-е місце – Чернігівська районна ДЮСШ «Колос».
Особтсті результати з тенісу настільного:
Дівчата:
I-е місце – Катерина Мовтян – Бахмацька районна ДЮСШ «Колос»;
II -е місце – Катерина Борсук – Сновська районна ДЮСШ «Колос»;
III-е місце – Наталія Романец – Коропська районна ДЮСШ «Колос».
Юнаки:
I-е місце – Віталій Кривенко – Коропська районна ДЮСШ «Колос»;
II -е місце – Олександр Мацко – Бахмацька районна ДЮСШ «Колос»;
III-е місце – Ярослав Згонник – Бахмацька районна ДЮСШ «Колос».
У спортивному заході прийняло участь 13 команд з видів спорту із загальною кількістю учасників 100 осіб.
Переможці і призери в особисто-командному заліку були нагороджені грамотами обласної Організації та медалями відділення НОК України в Чернігівській області
Переможці прийматимуть участь у змаганнях Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропоромислового комплексу України під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю ВФСТ «Колос» АПК України.
Цей спортивний захід відбувся на виконання Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Міністерством молоді та спорту України, Міністерством аграрної політики та продовольства України, Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад та Всеукраїнським фізкультурно-спортивним товариством «Колос» агропромислового комплексу України від 10.02.2017 року.
Наступні спортивні змагання обласна організація ФСТ «Колос» АПК України серед ДЮСШ «Колос» проведе 1 квітня 2017 року в м.Мена з боротьби вільної.

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!