Україна і світ

РосЗМІ знайшли “український слід” в аварії Ан-148 в Підмосков’ї

РосЗМІ знайшли "український слід" в аварії Ан-148 в Підмосков'ї

Модель літака Ан-148, який зазнав катастрофи Ан-148 у Підмосков’ї, розроблена в Україні, а в самих машинах стоять українські двигуни.

Це зауважило видання “Новая газета”.

Всього в Росії було вироблено 29 Ан-148, всі вони були вироблені на Воронезькому акціонерному літакобудівному товаристві в червні 2010 року.

При цьому російська газета “Комерсант” опублікувала коментар “джерела в Міністерстві транспорту України”. За словами джерела, Київ не несе відповідальності за авіакатастрофу Ан-148 у Підмосков’ї.

“Україна не несе відповідальності за те, що відбувається, як і фірма “Антонова”. Через розрив економічних зв’язків України і Росії продовженням ресурсу “Анів”, що перебувають в експлуатації в Росії, займається російська сторона. Так було і під час катастрофи Ан-148 у Білгородській області в 2011 році”, – сказало джерело.

Однак, як відомо, Міністерство транспорту і зв’язку існувало в Україні до 2010 року. Після цього відомство було реорганізовано і структурно увійшло до Міністерства інфраструктури України.

Нагадаємо, 11 лютого літак Ан-148, що виконував рейс з Москви в Орськ, розбився в Підмосков’ї, За попередніми даними, на борту було 65 пасажирів і шість членів екіпажу. Ніхто з людей не вижив.

Джерело Телеканал новини «24»
12.02.2018

Facebook
Close