Україна і світ

Росіяни обирають назву для озброєння, про яку говорив Путін

Росіяни обирають назву для озброєння, про яку говорив Путін

Після виступу президента РФ Володимира Путіна, на якому він говорив про нові зразки російського озброєння, Міноборони країни-агресора вирішило запропонувати росіянам придумати їм назви.

Мова йде про так звані “бойовий лазер”, “глибинний підводний безпілотник міжконтинентального класу” та “крилата ракета з ядерним двигуном і необмеженою дальність польоту”. Побачити цю зброю росіянам не вдалося, лише графіці як вона атакує штат Флорида.

Росіяни кинулися наперебій пропонувати свої варіанти. Серед них “Барсік”, “Гудбай, Америка”, “Санкцяя”, “Кондратій”, “Паритет”, “Учитель”, “Русь”, “Посол”, “Мельдоній” та “Осиновий кіл”, пише “Російська газета”.

Також серед варіантів – назвати зброю іменами богатирів Київської Русі – Ілля Муромець, Добриня Микитич та Олешко Попович.

Нагадаємо, 1 березня президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва зуміла відповісти на “ракетний виклик” США і створити ефективні протиракетні системи.

Варто зазначити, що у Вашингтоні різко прокоментували заяви глави Кремля Володимира Путіна про наявність у Росії озброєнь, які “значно випереджають США”. А у Держдепі США розповіли, як планують відповісти на ракетну загрозу з боку Росії. В НАТО вважають неприпустимими залякування президента Росії Володимира Путіна ядерною зброєю.

Джерело Телеканал новини «24»
05.03.2018