Україна і світ

Росія зробила резонансу заяву про загиблих найманців Вагнера

Росія зробила резонансу заяву про загиблих найманців Вагнера

У Росії вперше підтвердили загибель їхніх невійськових у Сирії, які прибули туди в обхід каналів МЗС РФ. Цілком імовірно, йдеться про найманців приватної військової компанії “Вагнер”.

Таку заяву зробила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова під час брифінгу.

За попередніми даними, в результаті збройної сутички, що сталася, причини якої зараз з’ясовуються, може йтися про загибель п’яти осіб, імовірно, громадян Росії. Є й постраждалі, але все це вимагає перевірки, в тому числі і, звичайно, громадянства – чи є усі вони громадянами Росії або інших країн. Я хотіла б ще раз підкреслити, що не йдеться про російських військовослужбовців,
– зауважила Захарова.

Водночас дипломат підкреслила, що матеріали про загибель десятків і сотень російських громадян – це класична дезінформація. За її словами, загиблих росіян у Сирії – “не 400, не 200, не 100 і не десять”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок авіадуару по військах режиму Башара Асада було знищено російських найманців у Сирії. Цілком імовірно, що загинули 15 росіян, а причиною став вибух після атаки на склад зброї в Табії Джазіра.

Що таке ПВК “Вагнер”? Це російська нелегальна приватна військова структура. Її військові брали участь у бойових діях на Донбасі і в Сирії на боці Росії. При цьому бійці компанії неодноразово отримували державні нагороди.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close