Україна і світ

Росія принесла конфлікт на Донбас, відтак Україна захищає себе, – Волкер

Росія принесла конфлікт на Донбас, відтак Україна захищає себе, – Волкер

Спецпредставник Держдепу США Курт Волкер, вважає, що президент Росії Володимир Путін хоче показати всьому світу, що його країна є потужною силою, але і велика сила може посприяти миру на Донбасі. Водночас Україна жодним чином не піддається, коли хоче відновити мир на окупованих територіях.

Про це він заявив у коментарі “Радіо Свобода”.

“Тактика Путіна залежить лише від нього, не думаю, що хтось іще ухвалює рішення. І я бачу, що російському уряду важливо продемонструвати, що Росія захищає російськомовне населення – так вони характеризують свої дії. Їм важливо, щоб Росію сприймали як потужну силу”, – підкреслює дипломат.

На його переконання, і велика сила може сприяти миру, а найкращий спосіб захистити російськомовних – дати їм жити в мирі, відтак для цього потрібно припинити конфлікт на Донбасі.

Вважаю, що прискорення настання миру – в інтересах також і України. І не думаю, що Україна піддається, коли прагне відновити мир і безпеку для всіх українських громадян. Я не думаю, що це поступка – казати, що люди можуть мати місцеві вибори й певну місцеву автономію по всій країні, в тому числі і на Донбасі. Я не бачу в тому проблеми. Навпаки, правда в тому, що Росія принесла конфлікт в Україну, і Україна захищає себе на власній території кожного дня,
– додав Волкер.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close