Україна і світ

Росія “офіційно” привласнила собі “Севастопольський завод” Порошенка

Росія "офіційно" привласнила собі "Севастопольський завод" Порошенка

“Севастопольський морський завод імені Орджонікідзе”, який раніше належав Президентові України Петрові Порошенку, переведений у федеральну власність Росії.

Про це свідчить розпорядження на сайті російського уряду.

“Затверджено рішення про передачу ДУП “Севастопольський морський завод імені Серго Орджонікідзе” у федеральну власність з визначенням відомчої належності Мінпромторгу Росії”, – мовиться у документі.

У тексті зазначається, що рішення про передачу заводу прискорить інтеграцію підприємства у російський оборонно-промисловий комплекс і забезпечить повноцінне завантаження виробничих потужностей.

Додамо, що “Севастопольський морський завод” включений до зведеного реєстру організацій оборонно-промислового комплексу Росії. Завод виконує роботи і надає послуги для забезпечення обороноздатності країни. Зокрема, він є співвиконавцем держконтрактів по ремонту кораблів і суден ВМФ та виробництва і ремонту цивільної морської техніки.

Нагадаємо, після анексії Криму у 2015 році “Севастопольський морський завод”, який належав Петрові Порошенку, націоналізувала окупаційна влада Криму на користь Севастополя. Згодом завод став філією російської державної Об’єднаної суднобудівної корпорації “Звездочка”.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close