Росія готувалась до анексії Криму 10 років, – генерал

Росія готувалась до анексії Криму 10 років, – генерал

Джерело Телеканал новини «24»

Починаючи з 2005 року у Криму українських офіцерів, які служили у Чорноморському флоті Росії, почали забирати з Севастополя.
Про це розповів глава Нацгвардії, генерал-лейтенант Юрій Аллеров у інтерв’ю “Апострофу”.
“Я був командиром бригади у Криму, командував частинами у Красноперекопську, у Сімферополі, у Севастополі. Я бачив, як з 2005 року офіцерів Чорноморського флоту Росії у Криму, які народилися в Україні, мали українське коріння, дружин, сім’ї, росіяни почали прибирати з Севастополя, із Криму. Там залишалися лише ті, хто народився в Росії і не мав жодного зв’язку з Україною. Вони вже готувалися до якоїсь агресії”, – розповів він.
Генерал зазначив, що у Росії завжди викликало величезне обурення прагнення України стати незалежною та ідентифікувати себе як окрему націю. Адже Кремль хотів Україну-колонію.
Якби на початку 2014-го існували ті потужні військові формування, які існували у 1990-х роках, то жоден російський солдат би не перетнув кордон нашої країни. Гвардія б цього не дозволила. У Керчі була потужна бригада, були потужні бригади у Сімферополі, у Севастополі, – зазначив Аллеров.
Глава Нацгвардії зазначив, що українці самі винні у тому, що Росія анексувала Крим.
“Ми самі в тому винні. Бо на всі ті попередні спроби не відреагували так, як слід було відреагувати. Десь промовчали, десь побоялися, десь не показали своєчасно зуби”, – додав генерал-лейтенант.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017