Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Російські ЗМІ зловтішаються становищем Савченко в Україні

Російські ЗМІ зловтішаються становищем Савченко в Україні

Суд, який відбувався в Києві у рамках справи Савченко, не міг не привернути увагу російських ЗМІ. Російський канал RT передає, що “в МЗС Росії здивувалися відсутністю реакції Заходу”.

Про це у статті для сайту “24” пише Наталія Лебідь.

Офіційний представник російського міністерства Марія Захарова навіть нагадала колегам про хештег #freesavchenko, який був популярний декілька років тому. На думку постпреда Росії в ОБСЄ Александра Лукашевича, мовчання у відповідь на висновок щодо Савченко говорить про подвійні стандарти і лицемірство.

Савченко використовували як медійний таран проти російської держави. Коли вона звільнилася, Порошенко, Тимошенко та інші використовували це для власного піару і реклами,
– говорить член Ради з міжнаціональних відносин при президенті Росії Богдан Безпалько.

З ним згоден політолог Леонід Крутаков. У розмові з RT він зауважив, що Савченко, сидячи в російській в’язниці, символізувала “боротьбу з режимом”. На його думку, нинішня Савченко вже не вписується ні в інтереси США, ні в інтереси “цивілізованого світу” – тих, хто зазвичай вступається за права людини, йдеться у матеріалі на сайті RT.

Нагадаємо, що 15 травня Шевченківський суд Києва ухвалив рішення залишити Надію Савченко під вартою. Суд відхилив клопотання щодо взяття Савченко на поруки і постановив тримати її під арештом до 13 липня.

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ