Україна і світ

Російські найманці вербують жителів Донбасу для участі у війні в Сирії

Російські найманці вербують жителів Донбасу для участі у війні в Сирії

Приватні військові компанії Російської Федерації вербують “добровольців” на окупованих територіях Донбасу для участі в бойових діях у Сирії.

Про це з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомив речник Міноборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк, передає ТСН.

“На тимчасово окупованій території Донбасу активізували свою роботу вербувальні центри російських приватних військових компаній. Здійснюється відбір “добровольців” з числа місцевого населення, а також з’єднань і частин так званих 1 і 2 АК російсько-окупаційних військ для подальшого направлення для участі в бойових діях в Сирії в березні поточного року”, – повідомив він.

Гуцуляк заявив, що відібраних “добровольців” відправляють до пунктів збору в Ростовській області. Там відбувається допідготовка та розподіл особового складу.

Вербувальники в ході агітаційних заходів ретельно приховують від потенційних кандидатів численні випадки невиконання приватними військовими компаніями умов контракту, невиплату належного грошового забезпечення сім’ям загиблих і повернення їхніх тіл на батьківщину,
– повідомив Гуцуляк.

Нагадаємо, 2 лютого Збройні сили України взяли під свій контроль селище Катеринівку, в Попаснянському районі Луганської області.

Джерело Телеканал новини «24»
02.02.2018

Facebook
Close