Україна і світ

Російські найманці нахабно підступали до захисників Світлодарської дуги

Терористи “ЛДНР” 7 грудня відкривали вогонь 4 рази. Більше того, танк російських найманців просто серед білого дня під’їхав впритул до позицій українських бійців на Світлодарській дузі. Так само нахабніла диверсійна група противника. Військові кажуть, що, вочевидь, таким чином їх хотіли привітати з Днем Збройних Сил.

Світлодарська дуга – легендарна позиція, яку в 2016 році українська армія відбила у терористів. Російські найманці не припиняють кожного дня спроб повернути її собі назад. Так, 7 грудня диверсійна група бойовиків підійшла дуже близько, але українські воїни вчасно її помітили.

“Ми їх побачили, коли вони були метрів 150 від нас. Хотіли, мабуть, привітати, а ми їх не зрозуміли. Підпустили ближче та відкрили вогонь”, – розповів військовослужбовець ЗСУ “Дід”.

Раптово до українських військових надійшла інформація від розвідників: на позиції терористів виїхав танк. Бійці грузинського легіону вийшли на завдання.

Він їздить туди-сюди за пагорбом. Ніяк не можемо спіймати,
– зазначив військовослужбовець ЗСУ Зураб.

Все було готове, щоб спалити панцерник терористів. Але ворог, можливо, відчувши небезпеку, сховався.

Військові позизувались відзнаками. Нагородам бійці, звичайно раді, проте більш за все хотіли б отримати команду “вперед”. Позицію терористів навпроти армійці називають “прищ”, і вже давно готові його вичавити.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook