Україна і світ

Російські компанії панічно продають облігації, побоюючись нових санкцій США, – Financial Times

Російські компанії панічно продають облігації, побоюючись нових санкцій США, – Financial Times

Міністерство фінансів США до лютого має сформувати новий санкційний список із російських олігархів, в який можуть потрапити і керівники великих підприємств РФ. На тлі цього, а також у зв’язку із виходом Росії з короткої рецесії, викликаної падінням цін на нафту, місцеві компанії продають свої довгострокові облігації.

Про це повідомляє Financial Times.

Золотодобувна фірма “Полюс” планує продати бонди на 500 млн доларів. Свої єврооблігації продала і російська фірма “ФосАгро”. Виробник алюмінію “Русал” та кредитна організація “Альфа-Банк” також виводять на ринок нові цінні папери, зазначає видання.

“Думаю, вкрай малоймовірно, що ми побачимо якісь конкретні санкції, і все ж російська еліта, схоже, дуже стурбована тим, що новий санкційний список із російських олігархів може обмежити доступ до західного фінансування тим, хто в нього потрапить”, – прокоментував для видання фахівець із ринкових технологій компанії BlueBay Asset Management Тім Еш.

Нагадаємо, 29 січня США готуються запровадити нові санкції проти Російської Федерації. Це змусило російських олігархів, які можуть підпасти під штрафні заходи, активізувати переговорний процес із представниками американського Міністерства фінансів і Держдепартаменту США, з метою уникнути потрапляння у санкційний список.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close