Україна і світ

Росії Крим доведеться повертати, а повернуть його так само, як і вкрали, – Лойко

За Путіна Росія Крим не поверне у жодному разі однак з часом це зрештою станеться, оскільки звільнення півострова – це ключ до того, аби повернутися у світове співтовариство та щоб було знято санкції.
Таку думку висловив російський письменник і воєнний фотожурналіст Сергій Лойко, передає “Гордон”.
За його словами, Крим змушений буде повернути будь-який політик, який змінить Путіна.
“За Путіна цього не трапиться в будь-якому разі. Але Крим – це ключ до того, щоб повернутися у світове співтовариство, щоб було знято санкції, без цього жодні санкції не буде знято, так чи інакше, Крим доведеться повертати. А повернуть його так само, як і вкрали, – крадькома, обманом”, – підкреслює літератор.
Як він пояснює, тобто знову влаштують референдум, на якому, цілком можливо, кримчани вже висловляться за те, щоб повернутися в Україну, оскільки вони вже добряче наїлися путінізму та починають розуміти, яку величезну помилку зробили.
Водночас воєнний фотожурналіст зауважив, цілком можливо, що на півострові проведуть такий самий “референдум”, як і у 2014 році, “на якому у Кремлі вирішать, що громадяни висловилися за те, щоб повернутися в Україну”.
Письменник додає, головне, щоб Крим повернувся в Україну.
І він у неї повернеться – законним чи незаконним шляхом. Законний шлях – це визнати злочини Путіна, визнати всі рішення, ухвалені за його влади, незаконними, і відповідно до цього повернути Крим на місце. Але я думаю, що цього не станеться, а найімовірніше, це відбудеться внаслідок чергового такого фейкового “референдуму”, щоб хоча б якось заспокоїти населення всередині Росії, – резюмує Лойко.

Джерело Телеканал новини «24»
13.08.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!