Місто і регіон

Роман Насіров отримав нову посаду | Ніжин

Роман Насіров, якого раніше усунули від посади голови ГФС, отримав нову посаду. За інформацією організації, Роман Насиров 17 квітня став новим президентом Федерації Дзюдо.

У столичному готелі «Національний» відбулася звітно-виборна конференція, у роботі якої взяли участь делегати з 23 регіонів нашої країни», – повідомляє федерація.

Кандидатуру нового президента Романа Насірова підтримали 22 делегати конференції.

Раніше цю посаду обіймав Нуруліслам Аркаллаєв.

Насірову закидають неправомірне розстрочення податкових боргів підприємствам нардепа Олександра Онищенка та нанесення збитків державі на 2 млрд гривень. Він перебував за ґратами, поки його дружина не внесла заставу у розмірі 100 мільйонів гривень.

Вже перебуваючи на волі, Насіров зажадав переглянути обрану йому суддею Солом’янського районного суду Олександром Бобровником запобіжний захід у вигляді арешту з заставою в 100 млн грн.

Сталося це після того, як проект Автомайдану PROSUD повідомив, що суддя Бобровник, який розглядав справу Олександра Насірова, п’є на робочому місці та бере хабарі прямо в кабінеті.

У день арешту «Феофанія» поставила Роману Насирову діагноз «інфаркт міокарда».

Цей діагноз підтвердило і Державне управління справами, де нібито замовили експертизу фахівцям з Німеччини. Однак німецькі лікарі спростували заяву ГУД про діагноз Насірова.

newvv.net

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close