Україна і світ

Родича Саакашвілі не пустили в Україну

Родича Саакашвілі не пустили в Україну

Екс-президент Грузії та лідер “Руху нових сил” Міхеїл Саакашвілі заявив, що його дядька по лінії матері не пустили в Україну.

Про це він повідомив у Facebook.

“Мого дядька, брата мами, вже 3 години тримають в аеропорту Бориспіль і не пускають”, – написав політик.

За словами Саакашвілі, дядько живе в США, є колишнім дипломатом високого рангу, багато років очолював підрозділ ООН в Нью-Йорку, зараз у відставці і прилетів його провідати.

Мого дядька, брата мами, вже 3 години тримають в аеропорту Бориспіль і не пускають. Він живе в США, є колишнім дипломато…

Опубліковано
Mikheil Saakashvili
1 грудня 2017 р.

Інформацію про заборону підтвердив прес-секретар Державної прикордонної служби Олег Слободян, передає “Українська правда”.

За його словами, близько 15:00 у п’ятницю під час паспортного контролю громадян, які прибули з Туреччини, був виявлений громадянин Грузії, який спочатку заявив, що їде транзитом, а потім вирішив залишитися в країні.

“Спочатку заявив, що він хоче транзитом перетнути Україну, а потім він захотів перетнути кордон України на в’їзд. У той же час, посвідка на проживання в Україні у нього закінчилася в липні 2017 року”, – зазначив Слободян.

Спікер Держприкордонслужби зауважив, що грузин так і не зміг пояснити зміну рішення та мету свого перебування в Україні.

“Тому на підставі цієї інформації йому було відмовлено у перетині кордону на в’їзд. Зараз він очікує свого рейсу”, – сказав Слободян.

Він також відмовився назвати ім’я затриманого, пояснюючи, що це непублічна інформація. Але, за його словами, йдеться саме про дядька Міхеїла Саакашвілі.

Нагадаємо, 30 листопада Державна міграційна служба продовжила лідерові партії “Рух нових сил” Міхеїлові Саакашвілі право перебувати в Україні на три місяці.

Джерело Телеканал новини «24»
02.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook