Україна і світ

Ріанна пояснила, чому не співпрацює з трансгендерами у своїх кампейнах

Ріанна пояснила, чому не співпрацює з трансгендерами у своїх кампейнах

Барбадоська співачка Ріанна, яка не лише є відомою артисткою, а й дизайнером, розповіла про її ставлення до моделей-трансгендерів у рекламних кампейнах своїх колекцій одягу.

Про це вона зізналась у Twitter.

Нещодавно зірка представила свою колекцію косметики Fenty Beauty. Один з користувачів мережі звернувся до Ріанни, прокоментувавши її роботу: “Кампейн Fenty Beauty прекрасний, але в наступний раз ти могла б запросити на зйомки транс-дівчину”.

https://www.instagram.com/p/BYgYP0wlCRB/

Ріанна відразу ж відповіла на допитливість шанувальника.

“Мені пощастило працювати з безліччю трансгендерів, але я не проводжу кастинги спеціально для транс. Точно також, я не проводжу кастинги, до яких вони б не допускалися! Я поважаю всіх жінок, а є вони трансом чи ні – не моя справа!”, – прокоментувала дизайнерка.

Вона додала, що використовувати таких людей у своїх кампейнах є недоречним, через те, що увага реклами акцентується зовсім на іншому.

Я думаю, що використовувати транс жінок або чоловіків як зручний інструмент маркетингу – це нечесно. Я часто бачу подібні кампейни, в яких бренди запрошують одних трансів, і немов говорять: “Подивіться, які ми різнобічні!”. Це сумно,
– різко відповіла Рірі.

До слова, за підсумками платформи Lyst Ріанну визнали найпопулярнішим творцем власної колекції одягу серед зірок шоу-бізнесу. За інформацією джерела, після виходів речей Ріанни вони продавалися найкраще.

Джерело Телеканал новини «24»
01.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook