Україна і світ

Результати розслідування трагедії MH17 є важливим доказом російської агресії, – Наливайченко

На переконання голови руху “Справедливість”, екс-голови СБУ Валентина Наливайченка, Україна не лише має бути активним учасником міжнародного розслідування трагедії MH17, яка сталась 17 липня 2014 року, але й провести та поставити крапку у власному розслідуванні.
Наливайченко, який в 2014 році очолював Службу безпеки України, стверджує, що саме український суд має прийняти рішення у цій справі, пише lb.ua.
“Слідство також має дати відповіді на всі питання, зокрема, якою була головна мета вбивць і чи не мала доля MH17 спіткати літак AFL2074 “Аерофлоту” для того, щоб дати можливість ворогу розпочати повномасштабне вторгнення в Україну, використавши т.зв. casus belli?”, – зауважив колишній голова СБУ.
За словами Наливайченка, українська влада має розуміти, що результати розслідування трагедії MH17 є важливим доказом агресії Російської Федерації проти України, який має бути використаний нею в національному та міжнародних судах.
“Сьогодні поблизу амстердамського аеропорту Схіпхол відкриється меморіал на честь жертв тієї страшної трагедії. 298 висаджених дерев продовжать життя невинно убієнних… В наших серцях, в наших спогадах. Вірю, що пам’ятник на честь жертв з’явиться і на місці трагедії, коли окуповані ворогом території буде звільнено”, – додав він.

Джерело Телеканал новини «24»
17.07.2017

Related Articles

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close

Adblock виявлено

Please consider supporting us by disabling your ad blocker