Україна і світ

Результат виборів у Чехії – доказ того, що Путін продовжуватиме свої підривні дії на Заході, – The Washington Post

Результат виборів у Чехії – доказ того, що Путін продовжуватиме свої підривні дії на Заході, – The Washington Post

Переобрання президентом Чехії Мілоша Земана – не тільки крок назад для проєвропейської частини Чехії, але і доказ того, що режим Путіна не припинив свої намагання зруйнувати західні демократії за допомогою кампаній із дезінформації та корупції, навіть не зважаючи на очевидність його операцій та санкції, накладені після виборів у США у 2016 році.

Про це пише The Washington Post.

Президентські вибори в Чехії – це ще одне попередження про те, що Москва може завдати удару під час майбутніх виборів до Конгресу в цьому році, а також про те, що адміністрація Трампа поки бездіє щодо захисту американської виборчої системи, констатує видання.

У ще одній статті на тему виборів у Чехії, опублікованій WP, американська публіцистка та історик Енн Еплбаум констатує, що “брудна” передвиборча кампанія Земана демонструє стан демократії більше, ніж західним політикам хочеться це визнавати.

Звичайно, могло би бути збігом те, що саме цей конкретний бренд політика отримує президентські і прем’єрські посади в Центральній Європі. Однак незалежні ЗМІ надто слабкі в маленьких країнах, рекламні ринки яких не можуть їх підтримати, тому у суспільних дебатах домінують конспіративні веб-сайти і дешеві таблоїди,
– пояснює Еплбаум.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close