Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Резонансна ДТП у Харкові: з’ясувалося, що Зайцева таки їхала на червоний

Резонансна ДТП у Харкові: з’ясувалося, що Зайцева таки їхала на червоний

У Київському райсуді Харкова на засіданні у справі про смертельну ДТП, що трапилась 18 жовтня 2017 року, вивчили відеозаписи, які довели порушення правил дорожнього руху зі сторони обох водіїв-учасників аварії Геннадія Дронова та Олени Зайцевої.

Про це розповів прокурор Ігор Омельченко, повідомляє “Укрінформ”.

“Відеозаписи, які сьогодні вивчив суд, довели порушення правил дорожнього руху з боку обох фігурантів справи: водія авто Lexus 20-річної Олени Зайцевої і водія авто Volkswagen Touareg 49-річного Геннадія Дронова. Обоє мали можливість побачити один одного і уникнути зіткнення”, – заявив прокурор.

За першим відеозаписом видно, що у момент зіткнення Зайцева виїжджає на перехрестя на червоний сигнал світлофора, а Дронов починає рух на жовтий,
– зазначив Омельченко.

Він додав, що обом фігурантам справи запропонували встановити швидкість руху їх автомобілів експериментальним шляхом, проте водії відмовилися.

“За словами Дронова, Зайцева рухалася зі швидкістю 100-120 кілометрів на годину. Зайцева ж не змогла вказати швидкість автомобіля Дронова, але заявила, що сама рухалася зі швидкістю 80 кілометрів на годину”, – розповів прокурор.

Він додав, що вивчення відеозаписів продовжиться на наступному засіданні суду 22 травня.

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року у Харкові трапилась автомобільна аварія за участю автомобілів Lexus і Volkswagen Touareg. Внаслідок ДТП загинули 6 осіб.

Автомобілем Lexus керувала 20-річна Олена Зайцева, яку суд взяв під арешт. А водієм Volkswagen Touareg виявився Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту. Згодом обидвом було висунуто обвинувачення за цією справою.

Джерело Телеканал новини «24»
17.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ