Україна і світ

Резонансна ДТП у Харкові: родини загиблих вимагатимуть по мільйону компенсацій

Резонансна ДТП у Харкові: родини загиблих вимагатимуть по мільйону компенсацій

Три сім’ї, які втратили близьких у жахливій ДТП на центральній вулиці Харкова, будуть вимагати по мільйону гривень компенсації.

Про це заявив адвокат Дмитро Марцонь, що представляє їхні інтереси, передає NewsRoom.

Спочатку жодна із сімей не хотіла вести переговори про відшкодування, була жорстка відмова, а грошові перекази від сім’ї одного з учасників аварії були повернуті. Зараз близькі загиблих дійшли іншого варіанту. Сума в мільйон гривень для людей, які втратили своїх рідних – це моральна, а не юридична або фінансова категорія,
– розповів юрист.

Правозахисник зазначив, що таке рішення прийняли Людмила Сокол, яка втратила доньку і внучку, сестра загиблої Ніни Кобисевої, а також батько Наталії Умаєвої. Позиція інших родичів жертв поки невідома.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові сталась ДТП, внаслідок якої загинули 6 осіб. За кермом Lexus перебувала 20-річна Олена Зайцева, яку взято під арешт. А автомобілем Volkswagen Touareg керував Геннадій Дронов, якого суд теж узяв під варту.

Окрім того, дві родини Берченків та Євтєєвих, члени яких загинули і постраждали у резонансній аварії у Харкові, повернули гроші матері Олени Зайцевої, що скоїла ДТП.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close