Україна і світ

Режисер найкращого фільму “Форми води” вихопив лист на сцені Оскару 2018

Режисер найкращого фільму "Форми води" вихопив лист на сцені Оскару 2018

Щорічна церемонія нагородження премії “Оскар 2018” не відбулась без дотепних жартів і коментарів як ведучого, так і самих гостей та номінантів події. Режисер “Форми води” Гільєрмо дель Торо вирішив сам пересвідчитись, чи його справді його стрічка стала “найкращою” цього року.

Кіноактори Уоррен Бітті і Фей Данауей знову оголошували переможців в номінації “Найкращий фільм”, як це було минулого року. Але варто нагадати, що у 2017 році трапився гучний скандал, коли під час оголошення переможця в цій же номінації, найкращою стрічкою назвали не фільм-лауреат “Місячне сяйво”, а “Ла-Ла Ленд”.

В такому інциденті знайшли інших винуватців – співробітників-бухгалтерів Брайана Куллінана та Марту Руїз, які переплутали конверти з назвою переможця у номінації “Найкращий фільм”. Згодом їх відсторонили від роботи, але прикрий випадок згадують досі та ще й в жартівливому контексті.

Тому такого випадку не міг оминути сам Джиммі Кімелл, який був ведучим церемонії 4 березня 2018 року.

“Цього року, коли почуєте своє імя, не схоплюйтеся одразу. Дайте нам хвилинку”, – дотепно попередив він номінантів.

А режисер кінострічки “Форма води”, яка перемогла в номінації “Найкращий фільм року”, Гільєрмо дель Торо, навіть про всяк випадок вихопив лист з рук актора Уоррена Бітті і особисто перевірив, що написано на картці.

Режисер найкращого фільму "Форми води" вихопив лист на сцені Оскару 2018

Зі спокійною душею він прийняв нагороду і зауважив, що не сподівався на перемогу у номінації.

Режисер найкращого фільму "Форми води" вихопив лист на сцені Оскару 2018

Джерело Телеканал новини «24»
05.03.2018