Місто і регіон

РЕВА РОЗПОВІВ, ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ

В ефірі «5 каналу» у програмі «Рандеву» міністр соціальної політики України Андрій Рева розповів про перерахунок базового розміру пенсії.РЕВА РОЗПОВІВ, ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ОСУЧАСНЕННЯ ПЕНСІЙ

«Ми говоримо про те, що перше, що ми зробимо – це відновимо диференціацію пенсій, це називається осучаснення. Останній раз таке осучаснення робилося у 2012 році. Ми повинні взяти середню зарплату за останні три роки і перерахувати базовий розмір пенсії. Оскільки цього не робилося з 2012 року, а у 2012 знову ж таки пенсіонерів обманули і порахували по рівню 2008 року. От уявіть собі, сьогоднішні пенсіонери йдуть на пенсію і їх йде розрахунок з3764 грн середньою по Україні, а у всіх інших, які раніше вийшли на пенсію до 2012 року, у них – з 1197 грн., тобто у три рази менше», — зазначив Рева.

«Потрібно привести всіх до єдиного показника. Тобто перерахувати всім пенсіонерам пенсію виходячи з середньої заробітної плати по країні – 3764 грн. Це називається осучаснення. Що це дасть? Це виставить диференціацію, це не значить, що всі отримають по 100 грн. Мова йде про те, що хтось отримає 100 грн, хтось 200 грн, хтось отримає тисячу гривень. Це буде залежати від двох показників – страхового стажу та заробітку», — додав міністр.

Повну версію програми «Рандеву» із гостем міністром соціальної політики Андрієм Ревою дивіться у відео:

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook