Місто і регіон

РЕАЛЬНИЙ ВИЯВ МИЛОСЕРДЯ І ДОБРОТИ

Народний депутат України Олександр Кодола разом із головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем відкрили у Ніжинському дитячому будинку-інтернаті підйомної платформи для людей із обмеженими можливостями. Також депутат  від своєї команди вручив директору закладу Олекні гармаш сертифікат  на отримання реабілітаційного обладнання на суму 50 тис грн.

РЕАЛЬНИЙ ВИЯВ МИЛОСЕРДЯ І ДОБРОТИ

В урочистостях, приурочених до Міжнародного дня інвалідів також взяли участь директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олег Русін, перший заступник Ніжинського міського голови Григорій Олійник, Ніжинський Протоієрей Михайло Якубів настоятель церкви Святої Покрови.

РЕАЛЬНИЙ ВИЯВ МИЛОСЕРДЯ І ДОБРОТИ

Відтепер з появою підйомної платформи вихованці та підопічні IV профілю з обмеженими фізичними можливостями на візочках тепер мають безперешкодний доступ до кабінетів логопеда та ЛФК, комп'ютерного класу, актової та спортивного залів, їдальні, які розташовані на другому поверсі з появою підйомної платформи, до цього їх на руках піднімали працівники і спроможні старші вихованці інтернату.

РЕАЛЬНИЙ ВИЯВ МИЛОСЕРДЯ І ДОБРОТИ

Вихованці та підопічні будинку-інтернату продемонстрували перед гостями свої здібності в декламуванні віршів, грі на шумових інструментах, виконанні українського танка.

На згадку про приїзд гості отримали від вихованців роботи, виготовлені своїми руками.

РЕАЛЬНИЙ ВИЯВ МИЛОСЕРДЯ І ДОБРОТИ

«На початку грудня наша країна разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів. Цей день об’єднує всіх небайдужих до долі людей з обмеженими можливостями, які потребують захисту та підтримки, яким ми зобов’язані допомогти відчути себе повноцінними громадянами. Люди з обмеженими можливостями мають особливі потреби і протягом життя стикаються з різними труднощами — побутовими, соціальними, психологічними. Тому, наш обов’язок полягає в тому, щоб максимально полегшити їх життя, нівелювати будь-які обмеження і, найголовніше, подарувати увагу, тепло, любов, іскорку доброти та милосердя. Саме це сьогодні і було зроблено в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті.  Усмішки дітей, їх захоплені допитливі очі – це те, заради чого ми, дорослі, живемо на землі. Висловлюю слова вдячності усім, хто опікується цими дітками, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – це реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього», наголосив Олександр Кодола у своєму виступі.

РЕАЛЬНИЙ ВИЯВ МИЛОСЕРДЯ І ДОБРОТИ

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

Джерело: Уездные новости
01.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook