Місто і регіон

Реакція влади на інцидент в ніжинській маршрутці | Ніжин

Проблема вихованості гостро стоїть в нашому суспільстві. На сьогоднішній день можна констатувати – люди втратили елементарну повагу і терпіння один до одного. При бажанні виправдання завжди є:тяжкі умови життя, складне становище держави і магнітні бурі. Але не можна забувати, що людина завжди повинна залишатися людиною, які б негаразди її не спіткали.

У вересні, в Ніжині трапилась резонансна подія: конфлікт з водієм маршрутки 39 і інвалідом війни, який ледве не випав з автобуса.

На фоні даної події на сторінці у Фейсбук між жителями Ніжина відбулась гаряча дискусія. Так, 20 вересня на постійній депутатській комісії розгорнулася жвава бесіда між Анатолієм Кушніренко начальником УЖКГ та Б та секретарем міськради Валерієм Салогубом. Анатолій Кушніренко відзвітував про проведення профілактичної роботи з перевізником 39 маршруту стосовно поводження водіїв маршруток з громадянами. Він зауважив, що ситуація не настільки критична, як було висвітлено в соціальних мережах. На що Валерій Салогуб відповів, що «диму без вогню» не буває, і був випадок, коли він особисто зробив зауваження водію за надто грубе поводження з інвалідом. Всім чудово відомо, що будь-яка робота з людьми дуже складна, вона потребує максимум психічних зусиль. Професія водія, продавця, лікаря, вчителя та багато інших – одні з самих складних. Але необхідно пам’ятати, що сьогодні дозволивши негативу вилитися на інших, завтра це сторицею повернеться до тебе. Виправдання грубій поведінці немає. Будь-яке покращення люди повинні починати з себе. Сьогодні ти будеш ввічливим з людьми, завтра вони будуть ввічливими з тобою.

Лілія Журко

Джерело: Нежатин
22.09.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close