Україна і світ

“Радник Кремля”: екс-помічник Трампа у листі похизувався своїми зв’язками з Росією

"Радник Кремля": екс-помічник Трампа у листі похизувався своїми зв'язками з Росією

У листі, написаному 25 серпня 2013 року, колишній працівник передвиборчого штабу Трампа Картер Пейдж назвав себе “консультантом Кремля”.

Про це повідомляє Time, в чиє розпорядження і потрапив лист.

Він був надісланий в наукове видавництво в зв’язку з суперечкою щодо внесення правок у рукопис Пейджа.

За останні півроку я мав честь виконувати роль неофіційного радника апарату Кремля в рамках підготовки до головування Росії на майбутньому саміті “Великої двадцятки”, що відбудеться наступного місяця і де питання енергетики стануть важливим пунктом порядку денного,
– зазначив колишній радник Трампа.

Видання зауважує, що прихильники Трампа заявляють, що Пейдж був просто консультантом невисокого рангу в передвиборчій кампанії, який перебільшив свою роль як радника, а також свої контакти з Росією. Натомість у “російському досьє” на Трампа, зібраного колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом, стверджується, що під час поїздки в Москву в липні 2016 року Пейдж провів секретні зустрічі з високопоставленим кремлівським чиновником і провідним соратником Путіна, на яких, в тому числі, обговорювалися сприяння Трампу і завдання шкоди Гілларі Клінтон під час президентської гонки у США.

Як зазначається, екс-радник Трампа є і центральною персоною у таємній доповіді на ФБР, зіставленій республіканцем Девіна Нуньєсом. У цьому документі йдеться про те, що ФБР нібито перевищило свої службові повноваження і неналежним чином отримало судовий дозвіл на стеження за Пейджем.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close