Рада ЄС вже сьогодні і без обговорення продовжить санкції проти Росії

Рада ЄС вже сьогодні і без обговорення продовжить санкції проти Росії

Джерело Телеканал новини «24»

В понеділок, 19 червня, глави МЗС на засіданні Ради ЄС у Люксембурзі затвердять узгоджену 6 червня постпредами країн ЄС пропозицію про продовження на рік санкцій щодо Росії за анексію Криму.
Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна” із посиланням на високопоставленого європейського чиновника.
“Ви добре знаєте рамки, в яких таке рішення було прийнято. Ці рамки не змінилися”, – сказав співрозмовник, представляючи журналістам у Брюсселі порядок денний Ради ЄС із закордонних справ.
Європейський чиновник додав, що “нічого не було зроблено для зміни”. “Отже, ми очікуємо, що відбудеться продовження санкцій за часом”, – відзначив він.
При цьому його колега закликав присутніх не плутати “кримські” санкції з економічними, які ЄС пов’язує з виконанням мінських угод.
“Ті санкції діють до кінця липня. Це рішення, яке зараз в стані розробки і яке не включене до порядку денного Ради в понеділок”, – уточнив колега чиновника з ЄС.
Так, судячи з інформаційного бюлетеня, поширеного до засідання Ради ЄС в Люксембурзі, міністри продовжать без обговорення до 23 червня 2018 року обмежувальні заходи, прийняті у відповідь на “незаконну анексію” Криму і Севастополя Росією.
Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і підприємств, заснованим в ЄС. Їх дія обмежується територією Криму і Севастополя, – мовиться в цьому документі.
Також у документі нагадується, що ця категорія санкцій включає заборони на імпорт в ЄС продуктів з Криму і Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь, послуги, пов’язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі; експорт низки товарів і технологій до Криму та Севастополя для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, а також для нафтогазової та гірничої галузей.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
19.06.2017