П’яний депутат відкрив вогонь по людях у Конотопі, – ЗМІ

П’яний депутат відкрив вогонь по людях у Конотопі, – ЗМІ

Джерело Телеканал новини «24»

У центрі Конотопа що на Сумщині, депутат Сумської обласної ради Сергій Демеха відкрив вогонь по людях.
Про це пише місцеве видання 05447.com.ua.
При цьому видання konotop.in.ua посилаючись на слова очевидців пише, що Демеха хотів зґвалтувати дівчину, втрутились люди, які хотіли перешкодити злочину. Тоді депутат і відкрив вогонь.

Скандал з депутатом
При цьому сам депутат заявив, що на нього був скоєний замах. Напали, начебто, колишні співробітники правоохоронних органів.
Прокоментували інцидент і в поліції. Там кажуть, що конфлікт виник між двома чоловіками: депутатом Демехою та його опонентом.
“До чергової частини Конотопського відділу поліції одночасно надійшло дві заяви. Одна – від депутата обласної ради про те, що один з мешканців Конотопу забрав в нього золотий кулон. Друга – від його «опонента» про те, що сам депутат, стріляв в нього з пістолету та не влучив. Дані заяви були одразу внесені до журналу єдиного обліку. Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події встановила, що події розгортались на території місцевої лазні, де між чоловіками саме і виник конфлікт”, – розповіла начальник сектора зі зв’язків з громадськістю поліції в Сумській області Єльвіра Біганова.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
18.06.2017