Україна і світ

Путіну потрібні не Донбас і не Крим, – Геращенко розповіла, яка мета у президента Росії

Путіну потрібні не Донбас і не Крим, – Геращенко розповіла, яка мета у президента Росії

Президент Російської Федерації Володимир Путін не має наміру найближчим часом виводити війська з Донбасу, а його головна мета – замороження конфлікту.

Таку думку висловила перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко в інтерв’ю парламентській газеті “Голос України”.

Насправді Путіну потрібні не Донбас і не Крим. Його антиукраїнська політика – створення пострадянської імперії, нью-імперії, і Україна для нього в цій будівлі – головний камінець. У мене як у людини, яка глибоко занурена в політичний та переговорний процес, немає сумнівів, що Путін не збирається йти з Донбасу найближчим часом. Його мета – замороження конфлікту, і він використовуватиме цю тему для подальшої дестабілізації ситуації в Україні,
– сказала вона.

Геращенко заявила, що головним опонентом Путіна є Петро Порошенко, який зміг добитися міжнародної підтримки України і санкцій проти Росії. Тому російський президент буде намагатися розбурхувати ситуацію в Україні перед виборами.

“Путін робитиме все для того, аби привести “п’яту колону” і до парламенту. Він зацікавлений у проросійському режимі в Україні. Путін колотитиме ситуацію в Україні до виборів – і парламентських, і президентських, і, власне, тому на важливий перший план виходить тема миротворчої місії на Донбасі”, – наголосила політик.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close