Україна і світ

Путіна зареєстрували кандидатом у президенти Росії

Путіна зареєстрували кандидатом у президенти Росії

Центральна виборча комісія зареєструвала чинного президента Російської Федерації Володимира Путіна як кандидата на майбутніх виборах глави держави.

Про це повідомляє “Интерфакс”.

“Таке рішення було прийнято на засіданні Центрвиборчкому у вівторок, 6 лютого. Члени ЦВК РФ одноголосно проголосували за реєстрацію Путіна. Посвідчення встановленого зразка було видано його довіреній особі Сергію Кабишеву”, – йдеться у повідомленні

Як зазначається, ще двоє кандидатів на пост президента лідер ЛДПР Володимир Жиріновський і висунутий від КПРФ Павло Грудінін були звільнені від збору підписів як представники парламентських партій. Вони вже зареєстровані.

Також у президентських виборах мають намір брати участь Ксенія Собчак від партії “Громадянська ініціатива”, висунутий партією “Яблуко” Григорій Явлінський, уповноважений з прав підприємців Борис Титов від “Партії Роста”, Сергій Бабурін від “Російського загальнонародного союзу” і Максим Сурайкін від партії “Комуністи Росії”.

Отож, наразі у президентських перегонах продовжують брати участь вісім осіб. Згідно із законодавством, ЦВК повинен зареєструвати всіх кандидатів на пост президента до 10 лютого.

У виборах президента Росії, які відбудуться вже в березні, також мав намір брати участь опозиціонер Олексій Навальний, однак йому відмовили в реєстрації.

Нагадаємо, 15 грудня Рада Федерації офіційно призначила вибори президента Росії на 18 березня 2018 року, тобто у день річниці анексії Криму.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close