Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Путін запевнив, що не припинить транзит газу через Україну після запуску “Північного потоку-2”

Путін запевнив, що не припинить транзит газу через Україну після запуску "Північного потоку-2"

Президент Росії Володимир Путін заявив, що реалізація газопроводу “Північний потік-2” не передбачає припинення транзиту російського газу через Україну.

Про це глава Кремля сказав 18 травня після з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомляють російські ЗМІ.

“Хотів би сказати, що після запуску “Північного потоку-2″ не передбачається зупинка транзиту російського газу через Україну, про що ми сьогодні говорили з пані Меркель, вона ставила це питання”, – сказав Путін.

При цьому він додав, що “поставки будуть продовжені, якщо вони будуть економічно обґрунтованими і доцільними для учасників економічної діяльності”. Президент Росії також заявив, що “Північний потік-2” є економічним проектом.

До слова, після зустрічі з Ангелою Меркель Володимир Путін також заявив що заміни “нормандському формату” по врегулюванню ситуації на сході України на сьогодні немає.

Що таке “Північний потік-2”? Це проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину, який хочуть прокласти через Балтійське море в обхід України. Будівництво цього газопроводу різко засудили США, а в Єврокомісії заявили, що він порушуватиме принципи прозорості, недискримінації та рівного доступу.

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ