Україна і світ

Путін вульгарно перекрутив анекдот про зґвалтування тракториста

Путін вульгарно перекрутив анекдот про зґвалтування тракториста

На з’їзді російських бізнесменів мільярдер Володимир Лісін заявив, що підтримка зі сторони держави часто не працює, оскільки одночасно вводяться обмеження. Лісін супроводжував цю тезу анекдотом про зґвалтування коваля.

Про це повідомляє “Медуза”.

Анекдот, який розповів Лісін, звучить так:

“Старий радянський анекдот. Колгосп. Ідуть збори. Встає голова і каже: “Ви знаєте, у нас проблема – посівна на носі, а коваль запив. Запив коваль, треба щось робити”.

Є пропозиція. Піднімається найпросунутіший і каже: “Давайте його відправимо на лікування”. Голова: “Ну яке лікування? Посівна на носі – хто буде ремонтувати? А коваль один. Всі пропали, інших немає! Які ще пропозиції?”

Хтось каже: “Давайте його позбавимо премії квартальної”. “Ну так у нього троє дітей – він зараз піде [працювати] в сусідній колгосп, і ми його теж втратили. Давайте щось краще”. Хтось каже: “Давайте морду наб`ємо!” “Ну ви що: 40 років мужику, набити морду – він просто розвернеться і кине всю роботу, так само теж не можна”.

І тут тягнеться рука: “А давайте його зґвалтуємо?” Голова розводить руками: “Ви що – з глузду з’їхали? Що за пропозиція?” Тягнеться друга рука: “А давайте зґвалтуємо тракториста?” “А до чого тут тракторист?” “А у нас їх двоє!” (Загальний сміх.) Ми іноді таким чином схвалюємо рішення, я вам зараз розповім конкретний приклад… (Знову сміх.) з нашої практики…”.

На це Путін сказав: “Володя, а Володя, ну сказав би про доярку хоча б! Ну що ти … (Сміх.) Куди вас тягне! Ну куди?”.

Джерело Телеканал новини «24»
09.02.2018

Facebook