Україна і світ

Путін вчепився у портфельчик і шукав Собчаку “кофійок”, – Чорновіл пригадав 91 рік

Путін вчепився у портфельчик і шукав Собчаку "кофійок", – Чорновіл  пригадав 91 рік

Відомий український політолог, юрист і колишній нардеп Тарас Чорновіл переконує, що за понад 26 років чинний російський президент Володимир Путін фактично не змінився – як був, так і залишився дріб’язковим, нафталіновим персонажем.

Про це він розповів у інтерв’ю телеканалу “Магнолія ТВ”.

“Наприкінці серпня 1991 року я вперше познайомився з Путіним. Тоді до Києва приїхала делегація так званих демократів від Єльцина, серед яких були Собчак і Путін. Зокрема, вони тоді завітали до України, аби “ломать холов, що якусь собі незалежность прідумалі”, – зауважив експерт.

За його словами, він уперше побачив чинного російського президента Володимира Путінапід час зустрічі його батька В’ячеслава Чорновола та Собчака.

“Був тоді я у приймальні, і біля мене сидів чоловічок, який вчепившивсь так у портфельчик, дивився по сторонам. Коли була там якась перерва, до нього виходив Собчак, який сказав: “Організуй нам тут кофєйку”. І той бігав, не знав, де тут “кофійок організовать”. В 91-му році рганізувати кофійок навіть у Верховній Раді було проблемою”, – підкреслив він.

Крім того, політолог пригадав, як тоді Путіну запропонував закурити, натомість той відповів єдиною фразою: “А вдруг я здесь буду нужен для чего-то”.

“Дуже відповідальний дріб’язкова, така маленька постать. Не можу зрозуміти росіян, які моляться на таку дрібну, маргінальну особистість, як Путін. Ось зараз дивлюсь, на екран, і бучу тут саму постать. Він не змінився. Абсолютно дрібна, нафталінова постать, у руках якого опинилась величезна країна”, – додав Чорновіл.

Джерело Телеканал новини «24»
25.02.2018