Україна і світ

Путін пожартував про “кремлівський список”: з’явилося відео

Путін пожартував про "кремлівський список": з'явилося відео

Президент Росії Володимир Путін іронічно висловив жаль, що не потрапив до “кремлівського списку”, який було представлено у Конгресі США. Крім того, політик назвав це “недружнім актом”, який “остаточно може розвалити російсько-американські взаємини”.

30 січня Міністерство фінансів США представило в Конгресі так звану “кремлівську доповідь”. До списку увійшли наближені до Володимира Путіна особи, а це 210 імен – 114 чиновників і 96 бізнесменів.

Під час зустрічі із прихильниками президент Росії Володимир Путін відреагував на так званий “кремлівський список”.

Зауважимо, що спершу політик навіть спробував віджартуватися. Зокрема, один із присутніх зазначив: “Цей список, звичайно є нечуваним, оскільки фактично ворогами Америки оголосили все керівництво країни, на окрім Вас – Вас, напевно, не можна”. На це російський президент відповів “Прикро!”

Путін пожартував про “кремлівський список”: відео

Крім того, політик зауважив, що поки не бачив ані самого списку, ані інших документів, щоправда колеги проінформували його про зміст, передає РБК.

“За кожним з людей, і структур, що потрапили до цього списку, стоять рядові громадяни країни, трудові колективи, цілі галузі. Тобто, по суті, всіх нас занесли в якийсь список”, – зауважив господар Кремля.

За його словами, це недружній акт, який завдає шкоди міжнародним контактам, тобто ті, хто займається внутрішньою політикою в США, насправді атакують Дональда Трампа та “остаточно розвалюють російсько-американські взаємини”.

Ми чекали на цей список, готові були зробити кроки у відповідь. Але ми утримаємося поки. Однак ми будемо дивитися, як буде розвиватися ситуація на практиці. Ми хочемо розвивати взаємини із США. Упевнений, люди зітхнуть з полегшенням, якщо побачать, що дві найбільші ядерні держави вибудовують взаємини,
– додав Путін.

Нагадаємо, напередодні речниця Державного департаменту США Хезер Науерт розповіла, що закон щодо санкцій проти Росії завадив реалізації міжнародних договорів РФ у сфері розвідки та оборони на загальну суму в кілька мільярдів американських доларів.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close