Україна і світ

Путін ймовірно голосуватиме в Севастополі, – РосЗМІ

Путін ймовірно голосуватиме в Севастополі, – РосЗМІ

Для Президента РФ найважливішим є результат не в Москві чи Чечні, а саме в Криму – це для нього принципове питання.

Про це розповів в ефірі радіо “Эхо Москвы” журналіст Венедиктов Олексій. НА його думку, питання Криму для Путіна є особливо принциповим, мовляв, я про вас не забув, я їду до вас голосувати.

І хоча шансів на “вдале” голосування фактично немає, адже життя кримчан не стало кращим після анексії та й ейфорія після “русской весни” уже минула, кримське питання досі залишається “особистим” для тих чи інших російських політиків.

“Сьогодні був витік про те, що можливо Володимир Путін проголосує в Севастополі, і я в це дуже вірю. Хоча Пєсков сьогодні говорив про те, що Путін може голосувати в Москві, в Красноярську … Але, насправді, я в це вірю, тому що мені здається, що для Путіна важливий рахунок не в Москві, не в Санкт-Петербурзі, ні в Липецьку, ні в Чечні, а в Криму і в Севастополі”, – розповів Венедиктов.

Насправді, для нього це другий референдум. І питання не про центр, питання – скільки мільйонів голосів з цих 2 мільйонів (скільки там виборців …) прийде і проголосує більше, ніж в 2014 році під час приєднання до Росії або менше – і на скільки? Це для нього принципово. Крим для нього – це принципово,
– додав він.

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close